Дивіться що насправді вчинено керівниками українських силових структур вранці 03.03.18 року під Верховною Радою в наметовому містечку | PROSVIT

Дивіться що насправді вчинено керівниками українських силових структур вранці 03.03.18 року під Верховною Радою в наметовому містечку

Для правильної оцінки того, що насправді вчинено керівниками українських силових структур вранці 03.03.18 року під Верховною Радою в наметовому містечку (і не тільки), треба щонайперше зрозуміти, чому поліцейська версія щодо «слідчих дій» є маячнею собачою.


Це абсолютно очевидно, тому що якби поліцаї дійсно хотіли вчинити слідчі дії, вони могли б зробити це без всяких проблем у будь-який день із попередніх декількох десятків днів після «захоплення Жовтневого палацу».

Як ? Та дуже просто! Серед білого дня слідчий та для його підтримки скільки завгодно десятків поліцейських у цивільній формі могли б спокійно пройти на територію наметового містечка і, як то кажуть, взяти усіх мешканців містечка голими руками!
Тому що цілими днями крізь цю територію вільно проходили сотні людей, я сам щодня ходив там з готелю до Ради й назад і бачив це.
Тож яка була проблема і поліцейським зайти туди в цивільному і провести слідчі дії ?
Жодної !
Але «силовикам» були потрібні не слідчі дії, а каральна операція — і вони її провели. «Тряхнули стариною» перевірені «беркутівські» кадри, «обкатали» молодняк, «дітей реформи», показали зуби суспільству.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *