Будьте обережні: цей контрацептив може призвести до безпліддя | PROSVIT

Будьте обережні: цей контрацептив може призвести до безпліддя

У кожної дорослої людини свій погляд на контрацепцію і її необхідність. Однак не можна не звернути увагу на високу ймовірність захворювань, що передаються статевим шляхом, і можливість завагітніти при повній її відсутності.

Досить часто гінекологи чують дивні питання від своїх пацієнток, наприклад: чи безпечно використовувати мило в якості контрацепції. Відповідь на це запитання надали експерти-гінекологи, — передає Clutch.ua.

Це, на жаль, дуже поширений спосіб контрацепції. Чого тільки жінки собі не вводять в піхву, щоб не завагітніти або захистити себе від інфекцій. Проект «Все буде добре» провів опитування, в результаті якого з’ясувалося, що 31% жінок вважають господарське мило безпечним і якісним контрацептивом. Багато переконані, що якщо мило створює несприятливе середовище для мікробів, то і на сперму теж буде згубно впливати.

Якщо сперма для деяких жінок – це мікроби, тоді тут вловлюється якась логіка. Справа в тому, що мило створює сильне лужне середовище. У такому середовищі сперматозоїди не виживають. Але якщо сім’я вже встигло досягти яйцеклітини до того, як ви сходили і помилися, звичайно ж, цей шматочок мила ну ніяк не виправить ситуацію.

При цьому, гінекологи попереджають, що введення мила в піхву може призвести до бактеріального вагінозу, ерозії шийки матки і навіть до безпліддя. Під час перебування мила в піхві ви будете відчувати печіння та свербіж. Не варто забувати, що в милі є і хімічні складові, які викликають ураження слизової піхви і опіки шкіри.

Такі наслідки ще довго будуть про себе нагадувати, не кажучи вже про те, що лікування буде займати, в кращому випадку, кілька місяців. Так що ні в якому разі не варто використовувати мило в якості контрацептиву.

Виявляється, дуже багато жінок вірять в дивовижні способи, які допомагають запобігти вагітності або ж, як вони думають, зберегти жіноче здоров’я. Краще звернутися до фахівців, не боятися ставити їм навіть найбезглуздіші, на ваш погляд, питання, ніж потім страждати від наслідків порад інтернету і подруг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *