У Києві представлять писанку, яку посли розмалюють словами Шевченка | PROSVIT

У Києві представлять писанку, яку посли розмалюють словами Шевченка

Роботу презентують на Софійській площі на Фестивалі писанок в рамках щорічного Міжнародного культурно-просвітницького проекту «Нас єднає Шевченкове слово»

До 204-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка посли іноземних держав розмалюють писанку. Дипломати особисто нанесуть рядки з твору письменника на символ Великодня.

Пізніше роботу презентують на Софійській площі на Фестивалі писанок в рамках щорічного Міжнародного культурно-просвітницького проекту «Нас єднає Шевченкове слово».

«Цього року в рамках відзначення 2018-го як Року культурної спадщини в Європі і Року охорони культурної спадщини в Україні до шевченківських днів ми готуємо ряд заходів за участі дипломатів. Посли візьмуть участь у відеофлешмобі «Заповіт єднає світ», в якому декламуватимуть вірш різними мовами світу», — каже співорганізатор проекту Влада Литовченко.

Дипломати зустрінуться зі студентами і розкажуть їм про знакові літературні постаті своїх країн, а також про творчі періоди Тараса Шевченка, пов’язані з їхньою батьківщиною.

«6 березня у приміщенні КНУКіМ відбудеться однойменна дискусійна платформа за участю громадських та наукових діячів, студентства. Учасники обговорюватимуть творчість Великого Кобзаря, особливо окресливши закордонні періоди», — каже співорганізатор Інна Костиря.

Урочиста церемонія «Нас єднає Шевченкове слово» відбудеться 6 березня об 11:00 у Київському національному університеті культури і мистецтв.

Організатори проекту – Міжнародний Фонд культурного співробітництва та Київський національний університет культури і мистецтв за підтримки Київської обласної державної адміністрації, Управління культури, національностей та релігій КОДА, Національного музею Тараса Шевченка, Вишгородського історико-культурного заповідника та міжнародного етнокультурного проекту Folk Ukraine.

 

 

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *