Польща боїться спалаху туберкульозу через українців | PROSVIT

Польща боїться спалаху туберкульозу через українців

Польща попереджає своїх громадян про підвищений ризик захворювання на туберкульоз на східному кордоні з Україною. Однак підстав для закриття кордону поки немає.

 

За словами глави Головної санітарної інспекції Марека Пособкевіча, це звичайна ситуація серед невакцинованих людей. Основна проблема в тому, що чимало жителів відмовляються від обов’язкових щеплень.

– Зараз немає необхідності (Перевіряти громадян України на кордоні. – Ред.) … Ситуація щодо українців не така вже й страшна, щоб закривати кордони та досліджувати людей при в’їзді в країну, – сказав він.

Зараз у Польщі проводяться кампанія з інформування туристів, які приїхали зі сторони східного кордону, про небезпеку туберкульозу. Підстав для паніки немає.

Лікарі вважають, що причиною розвитку епідемії туберкульозу можуть стати заробітчани з України. Однак Марек Пособкевіч впевнений, що це твердження не єдиний і не головний фактор.

Нагадаємо, туберкульоз – поширене та нерідко смертельне інфекційне захворювання, основною причиною якого є інфікування організму паличками Коха. Найчастіше туберкульоз вражає бронхи та легені, рідше – кістки, шкіру, лімфатичну, сечостатеву, нервову та лімфатичну системи.

 

 

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *