“Ми хочемо спати”: У Криму померла вагітна росіянка, якій відмовили у меддопомозі

У Сімферополі, що в окупованому Криму померла вагітна жінка, якій відмовлялися надати необхідну медичну допомогу.

Як розповіли місцевим ЗМІ родичі загиблої, Тетяні Піменовій був 21 рік. До свого 22-го дня народження вона не дожила п’ять днів. Півроку тому дівчина переїхала до села Донське у Криму, і стала жити зі своїм цивільним чоловіком з Волгоградської області РФ.

Вночі 18 січня у жінки піднялася температура і «швидка» відвезла жінку спочатку в Луговську ЦРЛ, звідти – в Сімферопольську міську лікарню, потім – у клінічну лікарню імені Семашка.

До півночі їй стало гірше. Температура піднялася до 39 градусів. Сім’я знову викликала «швидку», жінку забрали до лікарні. Рідні з нею не поїхали. «Нас запевнили, що її однозначно госпіталізують, покладуть в палату. Тому ми вирішили її не супроводжується, а приїхати першим автобусом через кілька годин», – розповідає мати.

Якби чоловік або батьки поїхали в лікарню, їм би довелося повертатися в село на таксі, що для сім’ї в обмеженому матеріальному становищі досить накладно, – пояснює мати Тетяни.

Як зазначають ЗМІ, рішення стало фатальним – коли молода вагітна жінка зіткнулася з бюрократичним байдужістю і опинилася на вулиці без грошей і з розрядженим телефоном, її просто не було кому захистити.

Спочатку Тетяну доставили в Луговську ЦРЛ, до якої відноситься село Донське. Там її оглянули і видали направлення до Сімферопольської лікарні №7. У приймальному покої сьомої лікарні у жінки взяли аналізи і поставили попередній діагноз.

Зрештою Тетяну о третій годині ночі виставили за двері зі словами: «Ми теж люди, нам спати потрібно». Вагітна дівчина виявилася на холоді в чому була – тонких штанях, пуховику і шльопанцях. Телефон розрядився, зателефонувати додому вона не змогла. Близько години жінка бродила вулицями, поки її не помітила випадкова перехожа.

Додому вагітна жінка повернулася з температурою 40 °. Наступного дня їй стало краще, але до вечора температура повернулася. Її знову госпіталізували в Луговську ЦРЛ, а звідти – в Сімферопольський перинатальний центр. У перинатальному центрі лікарі зафіксували загибель плода. Під час підготовки до штучних пологів померла і сама жінка.

На цей час, за фактом смерті жінки російські правоохоронні органи, котрі працюють в окупованому Криму, порушили кримінальну справу.

 

 

джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *