Банкомат «забрав» карту і не віддає? — «Простий» спосіб повернути її назад!

Деякі моделі запрограмовані так, що в разі збою відразу видають карту назад, але більшість все-таки можуть проковтнути її і не помітити.

У такому разі банк рекомендує дзвонити в службу підтримки, потім чекати інкасації, і тільки через кілька днів отримати свою картку назад.

Якщо ви не хочете чекати, скористайтеся наступним способом. Він відмінно показав себе в роботі з банкоматами Ощадбанку, але може працювати і з іншими пристроями пише  prosvit.net.ua.

Отже, знайдіть на клавіатурі кнопку «Відміна» і затисніть її. Зберіть всі терпіння в кулак, адже чекати доведеться довго. Ні під яким приводом не прибирайте палець. Банкомат може видавати дивні звуки, кажуть, деякі моделі можуть навіть штовхнути (але це не підтверджено). Простойте, тримаючи палець на кнопці 3-5 хвилин.

Незабаром залізний супротивник здасться на вашу милість і запропонує перемир’я. Точніше запропонує скасувати операцію. На цьому етапі важливо не прибрати палець. Другою рукою натисніть кнопку або область на екрані з написом «Так». Через секунду ви отримаєте картку назад.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *