В Китаї розробили розумне ліжко, яке допомагає заснути

У ліжко вбудований розумний матрац, розумний масажер та інші розумні пристрої

 У Китаї розробники фітнес-трекерів (спортивних браслетів) створили «розумне» ліжко. Диво-ліжко доступне у двох варіантах: базовий комплект дозволить за 30 секунд перетворити ліжко на шафу, а повний ще й допоможе господарю швидше заснути.

Розробники акцентували увагу на тому, що тепер власнику такого незвичайного ліжка не доведеться ночами довго рахувати вівців, щоб заснути. В ліжко вбудований спеціальний розпилювач, куди можна додати ефірну олію, яка сприяє міцному сну.

Ліжко укомплектоване «розумним» матрацом, який підлаштується під форму тіла і може миттєво стати жорстким, м’яким або ж пружним. Також можна налаштувати легку вібрацію, що корисно для спини, стверджують розробники. Все це сприятиме міцнішому сну, переконують вони.

Прибирати ліжко також надзвичайно легко: достатньо натиснути одну кнопку на годиннику або смартфоні – і ліжко автоматично перетворюється на шафу. Процес займає всього 30 секунд.

Вартість базової комплектації, в яку включені лише ліжко та засіб для перетворення в шафу складе $499, а за $999 з’являється вібромасажер і розпилювач ефірної олії.

 

 

джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *