Погляньте на дружину Віктора Бронюка. Чи то актриса, чи то модель!

Віктор Бронюк соліст гурту ТІК, пісні якого звучать чи не на кожному українському весіллі. Дехто з зірок навіть говорить про те, що Віктор найщиріший виконавець. Його пісні прості і зрозумілі, семе цим він підкорив вимогливого слухача.

 

У такого відданого своїй справі співака є надійний тил — дружина Тетяна. Струнка і тендітна, вона схожа чи то на модель, чи то на актрису. А сам Віктор розповідає, що саме ця жінка снилася йому ще задовго до знайомства.

«Коли я її побачив, я зрозумів, що саме вона мені раніше снилася. Це найпрекрасніша жінка в світі. Її звуть Тетяна і вона моя дружина», – поділився співак.

 

 

Бронюк називає їхній роман службовим, через те, що познайомилися молоді люди на роботі. Тетяна була одним з організаторів концерту, на якому виступав Віктор.

«Наша група поїхала до Івано-Франківська на святкування дня міста. Нас зустріла Тетяна, вона була відповідальна за організацію свята. Наступного дня я поїхав до Вінниці. Ми почали спілкуватися по телефону, розмовляли по 6-8 годин на день. А потім прийшов момент, коли ми зрозуміли, що вже не можемо одне без одного».

 

Згодом, ці щирі почуття переросли у шлюб. Зіркове подружжя виховує двох чарівних діток: донечку Єву і сина Данила. Тетяна, незважаючи на 9 років подружнього життя, не перестає дивувати чоловіка. У неї завжди своя точка зору і любов до новизни.

 

» От моя дружина пробувала займатися валянням виробів з шерсті, а тепер вже захопилася виготовленням ляльок та іграшкових ведмедиків. І ця її риса мені дуже подобається: коли людина постійно прагне навчитися чогось нового – це прекрасно!»

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *