"Я б тебе закопав тут на місці": Нові подробиці мерзенного скандалу в "Буковелі" | PROSVIT

“Я б тебе закопав тут на місці”: Нові подробиці мерзенного скандалу в “Буковелі”

Відомий гірськолижний курорт «Буковель» в Карпатах опинився в епіцентрі гучного скандалу. Дружина одного з туристів Юлія Гармаш, опублікувала в мережі пост, в якому розповіла. що її чоловік Олексій був побитий співробітниками курорту.

Разом з ним на місці подій був присутній друг сім’ї Олег, який розповів подробиці неприємної історії.

Відзначимо, що в «Буковелі» вже заявили, що провели службове розслідування, але нібито жоден із співробітників курорту не бив Олексія. А постраждав він від руку іншого відпочивальника.

– Розкажіть всю історію з самого початку. За що побили вашого друга?

– Ми стояли в самому низу, чекали підйомник. Була велика черга, всі досить тісно стояли. Зліва проходив лижник, який штовхнув спочатку чоловіка у віці 50-60 років, а потім Олексія. Той зробив йому зауваження. У відповідь він розлютився, зняв лижі і сказав: «Я «лижний патруль». А ти хто такий?». Почався конфлікт.

Чоловік, який був ззаду, теж вписався. Сказав: «Я свідок. Ти просто співробітник. Так що знай своє місце і стій в черзі».Почалася сварка, але оскільки це затримувало всю чергу, то мужик просто пообіцяв розібратися на верху.

Ми піднялися на гору, де нас вже чекали двоє. Я підійшов до Олексія. Він планував з ним просто поговорити, може написати скаргу, що той поводився некоректно. Але ці двоє почали з погроз, а потім з’явилося ще пара людей. Один з них теж був в куртці «лижного патруля», а другий у звичайній.

Ми почали чомусь переміщатися до будівлі оператора, вони почали все більше загрожувати. Один з них говорив: «Я б тебе закопав тут на місці, якби була інша ситуація». Потім біля будки вони почали Льошу пхати, і навіть намагатися якось вдарити – хто ногою, хто рукою.

Я його закрив собою, а Олексій почав намагатися кликати поліцію, тому що вже почалися фізичні дії. Але зрозуміло, що поліції там не було.

Після цього він почав намагатися лізти в будку оператора, де сподівався знайти когось з адміністрації. В результаті Льоша таки зайшов всередину, думав що там спасеться, але будка оператора виявилася ще гіршим місцем.

Менше свідків, камер. У якийсь момент я не догледів. І один з цих «патрульних» просто взяв і з правої гарненько його вдарив в щелепу. Олексій як стояв, так і впав.

– А вони були тверезі чи ні? Може запах йшов?

– Та ні. Вони, до речі, самі питали у нас про це. Я думаю, що вони були тверезі, тому що на роботі все-таки.

Але у них у всіх були камери на головах. До речі, цими камерами вони нам намагалися погрожувати, що зараз все запишуть. Ми у відповідь говорили: «Звичайно! Все записуйте. А ми потім покажемо що ви творите». В «Буковелі» всюди повно камер, але чомусь все виявилося «розряджене» в цей момент.

Я так розумію, що цей «лижний патруль» побачив, що Льошу відкачали нашатирем, а потім просто взяли і поїхали по схилу вниз. Більше ми їх не бачили.

– У Facebook писали, що вам заважали знімати інцидент. Вони просто закрили камеру або забрали телефон?

 

– Один з патрульних виривав його з рук. Олексій теж спочатку намагався знімати і у них довго точилися суперечки з цього приводу. У підсумку йому телефон повернули, але знімати не дали. Те ж саме було з Юлею. Він буквально схопив її телефон і вивертав з руками. Зняти себе не дав. Та й в масці же був.

– А лежачого хоча б не добивали?

– Ні ні. Я думаю, що патрульний сам злякався. Адже міг і вбити легко. До речі, все це я розповідаю вперше. Тому що до цього у мене ні поліція, ні адміністрація «Буковеля» не опитували.

– Розкажіть, що відбувалося з того моменту, коли ви викликали поліцію? До речі, ті швидко приїхали?

– Поліція приїхала досить швидко. Льошу спустили в медпункт. Я сходив в номер, який знаходився в декількох хвилинах від нас, щоб віднести сноуборди, а вже хвилин через 10 приїхала поліція. Тобто досить таки швидко.

– Я так розумію, що свідків було багато, якщо все це відбувалося на горі.

– Так, свідків було повно. Саме удар, який завдав йому «лижний патруль», стався в будці оператора підйомника. Коли Льошу вдарили, то він впав буквально за півметра від оператора підйомника. Він все точно бачив. Ми у нього запитали: «Ви ж дасте свідчення?». Він сказав: «Так, звичайно. Це свавілля». Але через дві години дав не ті свідоцтва, які обіцяв.

– А як все відбувалося далі?

– Ми відвезли його в лікарню, де провели неприємну ніч. Олексій продовжував все забувати, питати одне і теж. Йому робили крапельниці, уколи. Вранці йому стало краще і нам сказали, що можна виписуватися.

Ми хотіли забрати потрібні нам документи, але не дочекалися їх. Тому попросили надіслати поштою. І поїхали на курорт. Далі Олексій сказав, що більше не хоче залишатися ні хвилини в «Буковелі». Хоч у нього і боліла голова, але він зібрав речі, сів в машину і поїхав.

Ми з дружиною переночували ніч, а потім подумали: «Що тут далі робити?». Моя дружина, знаючи що я був головним свідком і захищав Льошу, не хотіла, щоб я один катався по горі. Ми поміняли квиток на поїзд і поїхали вчора.

– А в чому взагалі полягає функція «лижного патруля»? Це охорона на «Буковелі»?

– Ми не розуміємо самі. Я думаю, що взагалі мало хто розуміє, що вони там роблять. У них є повноваження блокувати скепаси, якщо вони бачать, що людина п’яний або скочується по схилах, де це заборонено. Вони якийсь контроль безпеки роблять, але їх повноваження ніхто не знає.

– З керівництва «Буковеля» з вами ніхто не зв’язувався?

– Ні, абсолютно. Ми написали заяву з проханням повернути нам гроші, тому що ми змушені відбути через неправомірні дій їх співробітників. Залишили і зареєстрували, але не думаю, що нам щось повернеться.

– А як взагалі діяла поліція в цій ситуації? Невже приїхали, походили і поїхали?

– Поліція, яка була в «Буковелі», залишилася з Юлею. Тому що хтось повинен був їхати з Олексієм в лікарню. А заяву вони повинні були прийняти від нього або дружини. Ми вирішили, що поїду в лікарню я.

Там я сказав, що нам потрібна довідка для поліції, тому лікарі викликали їх ще туди. Це було селище Надвірна. Ті ще раз взяли заяву від імені Олексія. Я все продиктував, а розписався він. Мене скрізь записали як головного свідка. Але поки ніхто не опитав.

Уже вчора, коли ми поїхали, то мені дзвонили і запрошували все розповісти, але я вже був в дорозі, тому попросив надіслати повістку за місцем проживання.

Ми всі розуміємо, де живемо. Дуже сильно розчарувала позиція «Буковеля», де замість того, щоб увійти в наше становище, повністю встали на сторону своїх співробітників. А так ситуація життєва. Це ж Україна.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *