Зникла молода мама на зв`язок не вийшла, але залишила для рідних лист | PROSVIT

Зникла молода мама на зв`язок не вийшла, але залишила для рідних лист

16 січня, молода мама вирушила автобусом з Угринова до Івано-Франківська й зникла. Сьогодні нічого не змінилося: пошуки продовжуються, а жінки ніде немає. Проте правоохоронці з родичами знайшли лист, у якому жінка просить вибачення і наче прощається з сім`єю.

Станом на сьогодні сестра зниклої повідомила, що Ірини немає. Версія про те, що жінка кудись могла поїхати до родичів чи друзів перевіряється. Проте родичі кажуть, усі вже повідомленні і нічого не знають. Щоправда, ніхто достовірно сказати не може чи заходила зникла в автобус чи ні. І де саме востаннє бачили її люди – також невідомо.

Речниця ГУ НП в Івано-Франківській області Мирослава Белдик каже, що звернення надійшло від мами і чоловіка. Його зареєстрували і поліцією розпочаті невідкладні пошуки, які тривають і досі.

Крім того, родина передала правоохоронцям лист, у якому жінка просить вибачення у тримісячного сина і чоловіка. Ірина багато емоцій описала у листі. Лист розповсюдженню не підлягає і є частиною слідчих дій. Наразі правоохоронці розглядають версію самогубства. Можливо, це післяпологова депресія так вплинула на зниклу, через яку часто страждають породіллі. Лист, який Ірина залишила, поліцією вилучений в ході розпочатого кримінального провадження.

Нагадаємо, Ірина Чечель (Вівчар) працювала до народження дитини сімейним лікарем в одній з поліклінік Івано-Франківська. Нині Ірину розшукують рідні й друзі, які звернулися в поліцію.

Прикмети: одягнута в сіру куртку і джинси:

На фото Ірина Чечель

Якщо хтось бачив чи має якусь інформацію потрібно телефонувати на лінію “102” або на за номером (050) 85-47-593  – сестра Ірина.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *