В Одесі через п’яних лікарів помер чоловік

Вчора, 16 січня, в Одесі на екстрений виклик виклик поліції приїхали п’яні медики. На жаль, через безвідповідальність лікарів чоловік, до якого викликали карету «швидкої допомоги», загинув.      Правоохоронець зазначив, що ввечері, 16 січня, до них на гарячу лінію надійшов виклик про те, що біля залізничного вокзалу розгулює напівоголений чоловік в неадекватному стані, який не може зв’язно говорити. На місце події одразу виїхав наряд патрульної поліції. Після того, як правоохоронці довідалися від чоловіка, що йому зле, вони викликали карету «швидкої допомоги», аби надати йому повноцінну медичну допомогу.   До зупинки громадського транспорту біля вокзалу під’їхала карета «швидкої допомоги» та зупинилась, старший наряду підійшов до них та з’ясував, що вони прибули за їх викликом, пояснив куди під’їхати до особи, що потребує допомоги, а сам пішки повернувся на місце, де в той час громадянину стало гірше, йому вже робили реанімацію, штучне дихання та масаж серця, – зазначив Форостяк.

Проте швидка не зрушила з місця. Після 20 хвилин марного очікування, поліцейський вдруге підійшов до карети «швидкої» та досить переконливо пояснив куди треба під’їхати. Вже після цього «швидка» розвернулась та нарешті прибула на місце події, де констатували смерть громадянина.   Поліцейські відчули запах алкоголю від медиків. Крім того, працівники охорони здоров’я використовували нецензурну лексику та намагалися палити у громадському місці та своєму автомобілі. На зауваження патрульних вони не реагували.   В результаті правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу та затримали порушників.

Після примусового обстеження підтвердилось, що лікар та фельдшер знаходились в стані алкогольного сп’яніння (у фельдшера виявили 2,22 проміле), водій карети виявився тверезий.   Щодо правопорушення на медиків було складено адміністративні протоколи. Проте, правоохоронці вбачають у їх діях ознаки кримінального правопорушення – не надання необхідної допомоги в безпорадному стані. Вирішується питання про їх притягнення до відповідальності.

 

джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *