У Карпатах білоруських туристів оштрафували за георгіївську стрічку | PROSVIT

У Карпатах білоруських туристів оштрафували за георгіївську стрічку

Яремчанський міський суд Івано-Франківської області оштрафував білоруських туристів, які приїхали на територію України із забороненою в країні символікою. 

Як повідомив начальник Яремчанського МВ Нацполіції Юрій Миронюк, в село Поляниця заїхав автомобіль Mercedes Vito, на лобовому склі якого була прикріплена георгіївська стрічка.

“Депутат разом з місцевими активістами і бійцями АТО затримали туристів і поставили вимогу прибрати цю стрічку, яка заборонена в Україні. Після того, як ті відмовилися її знімати, активісти викликали оперативну групу”, — розповів Миронюк.

Він зазначив, що правоохоронці склали на водія адміністративний протокол за ст. 173 та пояснили туристам, що георгіївська стрічка в Україні законодавчо заборонена з червня 2017 року, і за її використання передбачено штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів.

«За постановою поліції Яремчанський міський суд оштрафував порушників на 2 тис. 550 грн (150 неоподатковуваних мінімумів). Штраф туристами був сплачений без заперечень», — додав він.

 

 

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *