Донька загиблої Ірини Ноздровської: адвокатам відкрили не більше 10% справи | PROSVIT

Донька загиблої Ірини Ноздровської: адвокатам відкрили не більше 10% справи

Анастасія Ноздровська звернулась до правоохоронних органів з вимогою допустити її та захисників до повного обсягу матеріалів справи про вбивство її матері Ірини Ноздровської.

«Дивлячись на ті матеріали справи, які ми бачили, вони не збігаються з версією про головного підозрюваного. Моя мати боролась за справедливість! Я хочу попросити, щоб моїх представників допустили до матеріалів справи в повному обсязі. Зараз нас допустили до 5-10% інформації в усій справі», — заявила Анастасія Ноздровська.

Як повідомляв Укрінформ, адвокатів родини Ноздровської допустили до матеріалів справи про вбивство Ірини Ноздровської, проте у дуже обмеженому обсязі.

1 січня 2018 року у Вишгородському районі Київської області було виявлено тіло правозахисниці і юриста Ірини Ноздровської.

8 січня правоохоронці затримали Юрія Россошанського та оголосили йому підозру у вбивстві Ноздровської. Підозрюваний є батьком Дмитра Россошанського, який 30 вересня 2015 року в селі Демидів на смерть збив на автомобілі сестру Ноздровської Світлану Сапатинську.

Вишгородський районний суд Київської області 9 січня обрав підозрюваному Россошанському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без можливості внесення застави.

 

 

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *