Крим ніколи не був українським, – намісник Києво-Печерської лаври

Намісник Києво-Печерської лаври Павло зробив кілька резонансних заяв щодо Криму і війни на Донбасі, а також сказав, що в Україні немає Московського патріархату, а є «Руська православна церква».

Як повідомив лідер націоналістичної організації «С14», боєць АТО Євген Карась на своїй сторінці у Facebook, такі заяви від отця пролунали під час спілкування з учасниками акції проти роботи Києво-Печерської лаври на ФСБ РФ.

Владика Павло під стінами лаври заявив, що Крим ніколи не був українським, а приєднання півострова до України у 1954 році було «незаконним».

На запитання активістів, з ким воює Україна на Донбасі, намісник відповів, що не був на війні, а на Сході України воює «невідомо хто». Але за часів СРСР був «бандерівцем». А вже за кілька хвилин заявив, що його діда «вбили у 1943 році бандерівці, які в 1940-х вбивали українців».

Активіст Олег Слабоспицький на своїй Facebook-сторінці виклав інші уривки розмови з владикою під лаврою. Зокрема, намісник Павло заявив, що не шкодує про членство у Комуністичній партії.

Очільник лаври «Павєл» щойно заявив наступне: «на Донбасі воює невідомо хто невідомо з ким», «ваші бандерівці вбивали українців у 1940-х», «у Львові 90% людей мають польські паспорти»,
– йдеться у повідомленні.

 

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *