Як і де відзначали Різдво українські зірки: хто проміняв Україну на закордонні курорти | PROSVIT

Як і де відзначали Різдво українські зірки: хто проміняв Україну на закордонні курорти

Українські зірки показали у своїх соцмережах, як святкували Різдво.

Хтось провів свято у родинному колі, як от співак Віталій Козловський, а хтось гайнув до теплих країв, як от Оля Полякова з родиною, та знамените подружжя Катерина Осадча та Юрій Горбунов.

Віталій Козловський

«Господи! Почуй мене! Я прошу трохи у тебе. Перед святою іконою молю, Захисти всіх тих, кого люблю. Всіх роду мого й усіх друзів. Хлібом нагодуй і обігрій … У важку годину їм Ангела надійшли, Щоб зберіг їх на краю шляху. Дай їм щастя, радість і спокій. Всі гріхи прости і заспокой. Навчи себе не втратити, навчи любити їх і прощати. Зроби так, щоб ті, хто дорогий мені погостювали довше на Землі. Господи! Трохи я прошу … Збережи всіх тих, кого люблю!» З Різдвом!» — підписав Козловський фото з батьками.

Оля Полякова

«З Рiздвом! с Рождеством!»

Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Тим часом Володимир Зеленський вирушив до Азербайджану. До слова, там же Різдво зустріла і Наталя Могилевська. У Баку зірка дала концерт.

Володимир Зеленський

«Різдво. Габала. Солодка вата. Як в дитинстві»

Наталя Могилевська

«Українське Різдво в Баку! Чудовий концерт, наші чудові азербайджанські друзі, старе місто і щедрий вечір! Надсилаємо тобі привіт, Україно! І всіх з Різдвом вітаємо!»

Після кризи у стосунках з чоловіком, пластичним хірургом Едгаром Камінським, солістці гурту «НЕАНГЕЛИ» Славі вдалося налагодити з коханим емоційний фон у родині. Тож зараз подружжя насолоджується компанією одне одного на Мальдівах.

А от колега Слави, «НЕАНГЕЛ» Вікторія, захотіла екстриму і цьогоріч Різдво зустріла у спекотній Африці, а саме у Кенії.

Співачка Злата Огнєвіч на Різдво дала концерт у Києві на Софійській площі. А от як зізналася артистка ТСН, відпочивати вже зовсім скоро вона вирушить до Таїланду, куди разом з собою візьме маму та сестер.

Злата Огнєвіч

«Найкращий подарунок Різдва — це співати для вас, любі мої. Дякую, Києве!»

Сергій Притула вирішив зустрічати Різдво у колі рідних у рідному Збаражі?

Ну не влазить все у шкарпетки! Усім веселих Свят! Смачної куті!!!

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *