Розумна колонка HomePod з Siri від Apple надійшла в продаж | PROSVIT

Розумна колонка HomePod з Siri від Apple надійшла в продаж

Даний шедевр від Apple з’явився на прилавках магазинів і коштує 349$.

Apple запустили в продаж новий продукт, на цей раз новим винаходом стала «розумна» музична колонка HomePod з масою новітніх можливостей.

«One more thing!». Так говорив завжди на початку презентації чогось зовсім незвичайного, що вимагає особливої уваги Стів Джобс, а зараз говорить гендиректор Apple Тім Кук. Даної позначки як «унікальна» удостоїлася і нова «розумна» колонка HomePod. Цей продукт наукового і людського прогресу справедливо названий «розумним».

HomePod — це бездротовий музичний гаджет з потужними динаміками, які, як обіцяють виробники, виведуть прослуховування музики на абсолютно новий увровень з чистим, адаптований до будь-якій обстановці звучанням. «Розумний» винахід невеликий за розміром, більше схоже на сувенір в стилі Hi-Tech, покрите сітчастої тканиною.

Воно використовує новітні програми для того, щоб користувач міг слухати музику без обмежень у будь-якій точці, де б він не знаходився.

Внутрішній зміст колонки майже аналогічно нутрощів iPhone 6, там встановлений процесор A8. Новинка оснащена функцією Siri. Siri сканує смаки слухача, виходячи з вибору пісень, також їй можна повідомити свої уподобання, щоб вона могла робити добірки.

Крім того, Siri задана функція «розумний будинок», так вона може вимикати світло, закривати фіранки на вікнах або налаштувати температуру кондиціонера, як буде зручно користувачеві.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *