Медики назвали цілий ряд щоденних продуктів, що провокують рак грудей | PROSVIT

Медики назвали цілий ряд щоденних продуктів, що провокують рак грудей

Ми п’ємо його щодня і не знаємо, що він викликає рак грудей! Рак молочної залози – це серйозний ризик, з яким може зіткнутися кожна жінка.    Недавнє дослідження, проведене групою учених в Норвегії, виявило, що люди, які п’ють по три чашки молока на день, мають у 3 рази більш високий ризик розвитку раку молочної залози, в порівнянні з тими, хто п’є тільки 1 або ½ склянки молока в день, пише Жіночий світ.   Захворюваність на рак молочних залоз збільшилася за останні декілька років, і медичні фахівці вважають, що молоко збільшує цей ризик. Ви повинні знати, що молоко містить гормони і інші речовини, які мають канцерогенний ефект.

Ми також можемо згадати оброблені вітаміном D добавки, які додаються в молоко й інші молочні продукти. Медичні експерти також виявили, що люди, які страждають від раку молочної залози, споживали в два рази більше синтетичного вітаміну D у порівнянні з іншими людьми.

Ось деякі зі знежирених продуктів, розглянутих в дослідженні :

Йогурт

Флан

Сир

Пудинг

Морозиво

Олія

Згущене молоко

Незбиране молоко

Щоб побачити, як ці продукти, пов’язані з раком молочної залози, за учасниками спостерігали упродовж 12 років. Результат дослідження був таким, що шокує: у людей, які споживають продукти з високим вмістом молочних жирів щодня, ризик на 64% більший за тих,  хто споживає мало жиру і менше жирних продуктів.

 

 

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *