Представники яких професій більш схильні до зради

Ким говориш, працює твоя дівчина?

Згідно з новим дослідженням, в якому взяли участь 5668 жінок, більша частина з них (65%) зраджують своїм партнерам, причому роблять це на роботі, наприклад під час обідньої перерви або відряджень. Статистика невтішна: найпопулярніша сексуальна фантазія у жінок — секс з колегою. Її назвали 80% опитаних жінок. На другому місці за популярністю, до речі, кращий друг їх чоловіка/бойфренда. Є над чим замислитися, вірно?

Дослідження показало, що брокери і банківські службовці більше всього схильні до зради. Як же інакше налагоджувати особисті стосунки з клієнтами? На другому місці — пілоти, стюардеси, провідниці та інші, чия робота передбачає постійні роз’їзди. Поки ти сумуєш за своєю дівчині вдома, вона, можливо, прилучає чергового новачка до радощів.

При цьому 85% жінок висловилися проти службових романів, нарікаючи на те, що після їх закінчення у них псувалися стосунки з колегами і в цілому це не йшло на користь клімату у колективі. Але при цьому більшість погодилися, що невелика пригода на роботі (зразок жаркого сексу на столі начальника, поки той у відрядженні) перетворює роботу в задоволення.

Ось список найбільш небезпечних (з точки зору потенційної зради) професій:

— банківська сфера (банкіри, брокери, аналітики)

— сфера подорожей (пілоти, стюардеси, провідники)

— здоров’я (лікарі, медсестри)

— бізнес (керівники, менеджери, секретарі)

— професійний спорт

— мистецтво (музиканти, моделі, фотографи, дизайнери тощо)

— нічне життя і сфера обслуговування (діджеї, офіціанти, адміністратори)

— сфера журналістики та піару

— юридична сфера

— інші галузі

У трійку найбільш популярних причин, що штовхають опитаних жінок на зраду, увійшли: «урізноманітнити сексуальне життя», «спробувати секс з ким-то новим» і «добре провести час».

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *