«Королева України 2017» Сніжана Танчук увійшла в десятку найкрасивіших дівчат планети (фото)

Львів’янка, володарка титулу.

25 жовтня у В’єтнамі, на курортному острові Фукоку, відбувся грандіозний фінал Міжнародного конкурсу краси Miss Grand International 2017, в якому взяли участь 77 красунь з різних країн світу.

Україну представила володарка титулу «Королева України-2017 львів’янка Сніжана Танчук. Нашої учасниці вдалося потрапити в ТОП-10 найкрасивіших дівчат Планети, залишивши позаду Росію, Бразилію, Австралію, Китай та інші країни, які також претендували на хороші позиції у фіналі.

Сильна і зворушлива мова української учасниці у фіналі конкурсу змусила зал вибухнути оваціями і вітати нашу делегатку стоячи! Сніжана Танчук, емоційно кажучи про війни і насильство в світі, ще раз підкреслила, що Україна зараз переживає жахливі часи! Дівчина у своїй промові також нагадала про те, що на Планеті Земля проживає близько 7 мільярдів людей, і для панування світу нам потрібно навчитися чути один одного!

Нагадаємо, конкурс Miss Grand International входить в трійку кращих конкурсів світу, його головною місією є зміна світу на краще, а головним девізом – «Зупинимо війну і насильство»! Переможницею конкурсу Miss Grand International -2017 стала Марія Хосе Лора з Перу, яка незабаром приступить до реалізації антивоєнної програми конкурсу. Провідними Міс Гранд Інтернешнл 2017 стали перша віце-міс конкурсу Miss Grand International 2016 Ніколь Корвеш і филлипинский актор Сіань Лім.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *