Держдеп США опублікував новий санкційний список компаній та організацій з РФ

Державний департамент США оприлюднив список із 39 компаній та організацій з Росії, які потрапили під санкції Вашингтона.

Державний департамент США опублікував список з 39 російських компаній і організацій, що підпадають під санкції Вашингтона, передає Радіо Свобода.

Серед них, зокрема, компанія «Алмаз-Антей», концерн «Калашников», Федеральна служба безпеки (ФСБ), Служба зовнішньої розвідки (СЗР) і Головне розвідувальне управління Генерального штабу (ГРУ). Держдепартамент США 26 жовтня надав Конгресу список осіб і компаній, щодо яких вводить нові санкції через їх зв’язки з російськими військовими і спецслужбами.

Прес-секретар зовнішньополітичного відомства Хізер Науерт зазначила, що цей список буде оприлюднений в найближчі дні, але Держдепартамент спочатку дозволить американським компаніям завершити співпрацю з фігурантами списку, щоб ці компанії могли уникнути порушень санкцій.

Закон про санкції, який президент Дональд Трамп підписав у серпні, спрямований проти військових і розвідувальних служб Росії через їх можливу роль у зусиллях для впливу на президентські вибори 2016 року в США. Закон закликає президента накладати санкції на будь-яку особу або фірму, які мають справу з російськими секторами оборони та розвідки.

Закон вимагає також, щоб адміністрація Трампа визначила особи і групи, пов’язані з оборонними і розвідувальними секторами Росії, і надала цю інформацію Конгресу до 1 жовтня. Коли Держдепартамент не дотримався цього терміну, законодавці звинуватили адміністрацію США в затягуванні з введенням нових санкцій.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *