Мешканець Тернопільщини заплатить штраф за те, що «висповідав» палицею «Свідків Єгови»

Гусятинський районний суд, що на Тернопільщині поставив крапку в судовій епопеї між мешканцем села Тудорів та двома «Свідками Єгови». Селянин заплатить проповідникам по тисячі гривень моральної шкоди, по сто гривень матеріальної і штраф у розмірі 850 гривень. У такий спосіб суд покарав чоловіка за те, що побив непроханих гостей палицею.

Історія ця сталася ще в червні. Селом Тудорів, що у Гусятинському районі їздили на велосипедах два «Свідки Єгови». Один з місцевих мешканців побачив їх якраз у той момент, коли вони виходили з його подвір’я. Чоловікові не сподобалось, що невідомі ходять і оглядають його господарство. Тож вирішив провчити їх палицею.

Зі слідами від «сповіді» Свідки звернулися у лікарні і потім написали заяви у поліцію.

Рішенням суду потерпілі залишились не задоволені. Зокрема, сумами, які присудили їх кривднику. Адже один з побитих хотів 5 тисяч гривень, а другий – 8. Свої вимоги мотивували тим, що натерпілися добрячого страху, терпіли фізичний біль і моральну образу. Крім того, дуже злякалися за своє життя. А завдані травми деякий час заважали їм продовжувати проповідувати Слово Боже.

 

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *