Прокуратура займеться бійкою Парасюка і Гелетея

Відомості про правопорушення внесені до ЄРДР.

Відомості про правопорушення — сутичку позафракційного народного депутата Володимира Парасюка і начальника Управління державної охорони України (УДО) Валерія Гелетея внесені у Єдиний реєстр досудових розслідувань, повідомив в ефірі телеканалу «112 Україна» начальник ГУ Національної поліції Києва Андрій Кріщенко.

«Це зареєстровано в журналі єдиного обліку. Матеріали будуть направлені в прокуратуру, враховуючи статус осіб. Рішення по цьому епізоду прийматиме прокуратура», – підкреслив він.

Сутичка між Парасюком і Гелетеєм сталася під час мітингу біля будівлі парламенту в Києві у вівторок, 17 жовтня. Народний депутат обурився кількістю правоохоронців біля будівлі Ради, а потім зажадав прибрати від нього руки. Народний депутат Сергій Лещенко намагався відвести його, але Парасюк повернувся і атакував Гелетея.

Як повідомлялося раніше, вранці 17 жовтня у Києві біля будівлі парламенту розпочався мітинг «За Велику політичну реформу».

Серед основних вимог: пропорційна система виборів у Раду за відкритими списками, скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *