Тест ДНК показав, що хлопець, якого 12-річна породілля зі Львівщини назвала татом дитини — НЕ ТАТО Кого боїться дівчинка і що вона приховує?

Тест ДНК показав, що сусідський хлопець, якого 12-річна породілля зі Львівщини назвала татом дитини – не тато.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала юрист-кримінолог Анна Маляр.

«Поліція відкрила кримінальне провадження за підозрою у статевих відносинах з особою, що не досягла статевої зрілості. Коло підозрюваних широке – три чоловіки, які є членами родини цієї дівчинки. Вони всі троє сьогодні були в студії і дівчинка сказала, що серед них якраз і є батько дитини. Кого боїться дівчинка і що вона приховує? Чи не було там згвалтування?» – написала Маляр.

Вона додала, що її вразила жорстокість місцевих жителів. Люди так зацькували саму дівчинку та її братів і сестер, що тепер діти бояться відвідувати школу.

«Я думала часи такого масового середньовічного цькування людини, яка є жертвою, десь у далекому минулому. Але ні. Люди сміють говорити про мораль і думають, що їх поведінка моральна. Вони думають, що мають право когось повчати і комусь дорікати. Люди – дивіться на себе і цікавтесь своїм життям, а не чужим», – підсумувала Анна Маляр.

Нагадаємо, 17 вересня шестикласниця з Борислава Львівської області, 12-річна Таня Лучишин, народила доньку. Повідомлялося, що батьком новонародженої дитини є 18-річний сусід дівчинки, з яким вона зустрічалась.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *