IOS 11: як виправити три функції, які найбільше дратують

Якщо так сталося, що деякі зі змін в iOS 11 розчаровують вас, тоді, можливо, наступні три виправлення змусять вас відчувати себе краще з оновленими iPhone та iPad.

Знаходимо автоматичне регулювання яскравості

Одна з найбільш неприємних змін в iOS за багато років. Автояскравість є функцією, яка не так уже й часто використовується. Тим більше, що iPhone не завжди коректно виконують цю функцію.

Тепер налаштування ховається в «Універсальному доступі» – «Адаптація дисплея» та знаходимо пункт «Автояскравість».

Дивна панель додатків в iMessage

Додатки для обміну повідомленнями мають шалену популярність. Саме тому компанія Apple вирішила додати в свій iMessage панель додатків. Повністю вимкнути спливаючу панель, на жаль, неможливо. Для того, щоб приховати панель додатків у всіх листуваннях достатньо просто натиснути на значок App Store зліва від текстового поля.

Керуємо іконками в Пункті керування

Як переміщати або видаляти додатки на iPhone? Потрібно затиснути іконку програми, а потім перемістити його в будь-яке місце або видалити. Саме таку логіку слід використовувати в Пункті керування iOS 11. З якоїсь причини Apple вирішила ускладнити ситуацію, та заборонила додавати або видаляти кнопки в Пункті керування, а також змінювати порядок кнопок. Замість цього потрібно перейти в «Налаштування» – «Пункт керування» – «Налаштувати елементи керування».

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *