Актриса знайшла в холодильнику відрубану голову нареченого (відео)

Ігрітт тепер ще довго буде діставати сосиски з холодильника на дотик!

Актриса Роуз Леслі, наречена Кита Харінгтона, знайшла в холодильнику відрубану голову нареченого! Дівчина зазирнула туди чисто водички попити, але потім кинула випадковий погляд у морозні глибини, розгледіла жахливий вміст — і сама втратила голову.

Іскрометний жарт, влаштована головастим Харінгтон ще на День дурня. Таємницю радісно усміхнений артист розповів у нещодавньому випуску британського ток-шоу The Jonathan Ross Show.

Виявляється, в родині Джона Сноу обожнюють влаштовувати першоквітневі розіграші, от він і вирішив, що буде дуже мило і кумедно, якщо наречена знайде в холодильнику, між беконом і салатом, його качан… Бутафорську голову виготовили умільці студії HBO.

Реакцію нареченої живописує красномовне відео, показане під час шоу: бідна дівчина ридає, падає на коліна і впадає в істерику. «Роуз вся в сльозах, а я вискакую зі словами «З першим квітня!»» — ділиться щасливими спогадами Харінгтон. А ось сім’я Роуз, схоже, не відзначає це славне свято з подібним розмахом. Ну, нічого, думаємо, якщо так далі піде, в цьому шлюбі Джон Сноу виростить собі сміхотливу, життєрадісну,  дружину але яка трохи заїкатися.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *