Як легко захиститися від атеросклерозу

Звести до мінімуму ризики, пов’язані з атеросклерозом допоможуть багаті на калій продукти.

Значна кількість калію, що входить до складу бананів і авокадо, сприятливо впливають на стінки кровоносних судин, захищаючи їх тим самим від розвитку атеросклерозу.Таку заяву зробили вчені в статті, опублікованій в одному з наукових журналів.

Американські вчені фахівці з університету Алабами в Бірмінгемі провели дослідження, згідно з яким прийшли до висновку, що присутність в раціоні харчування бананів і авокадо дозволить скоротити ризик розвитку у людини атеросклерозу.

Як заявляють експерти, згідно зі статистикою ВООЗ супутні серцеві та судинні захворювання вважаються однією з головних причин розвитку інфарктів, а також зумовлених ними летальних випадків у переважної частини держав по всьому світу. У тому випадку, якщо стінки артерій містять недостатньо калію, обсяги якого переважають у авокадо і бананах, вони починають свій стрімкий розвиток в розмірах, а потім накопичують жир і наночастинки солей кальцію.

Експеримент на мишах в умовах лабораторії теж довів, що якщо вживати багаті на калій продукти, то можна звести до мінімуму ризики, пов’язані з атеросклерозом. Крім зазначених фруктів харчуватися слід і кавунами, картоплею і бобами.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *