Внаслідок урагану «Ксав’єр» у Німеччині загинули щонайменше шестеро людей

Через падіння дерев на автомобілі внаслідок урагану на півночі та сході Німеччини загинули щонайменше шестеро людей. У Берліні запроваджено надзвичайний стан.

Ураган «Ксав’єр» завалив дерева та вбив щонайменше шістьох людей на півночі Німеччини

На півночі та сході Німеччини ураган «Ксав’єр» у четвер, 5 жовтня, забрав життя щонайменше шістьох людей. Усі вони загинули через падіння дерев чи гілок на автомобілі. Лише у федеральній землі Бранденбург загинули чотири людини. Крім цього, одна жінка загинула в Гамбурзі, а поблизу міста Шверін у федеральній землі Мекленбург — Передня Померанія загинув водій вантажівки.

Багато людей потребують допомоги. Лише протягом двох годин рятувальники в Гамбурзі отримали понад 700 викликів, їхня кількість протягом дня продовжувала зростати. Крім того, у Гамбурзі частково, а в Берліні повністю не працює наземний громадський транспорт. У столиці Німеччини запроваджено надзвичайний стан.

Через негоду німецька залізниця скасувала потяги у федеральних землях Шлезвіг-Гольштейн, Нижній Саксонії, Бремені, частково в Мекленбурзі — Передній Померанії, а також на гілках швидкісного сполучення Берлін-Гамбург та Берлін-Ганновер. Негода також вплинула на режим роботи низки аеропортів регіону.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *