До уваги всіх любителів солодкого! У Львові відбудеться грандіозне «Свято шоколаду 2017»

У жовтні вже дванадцяте Національне Свято шоколаду 2017 у Львові збере справжніх поціновувачів смачненького. Традиційно гостей очікують Шоколадний ярмарок, різноманітні майстер-класи з виготовлення солодощів з какао. І обов’язково відбудеться чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер», в якому змагатимуться за звання найкрутішого шоколатьє міста.

Місце проведення: Палац мистецтв на вул. Коперника, 17, Львів. Це біля палацу Потоцьких.

Дата проведення: з 13 по 15 жовтня 2017 року.

Програма:

На святі зберуться кращі бренди і виробники шоколаду, які представлять свою продукцію. Для кожного відвідувача випаде чудова нагода насолодитися оригінальними шоколадними напоями, придбати для друзів і рідних «шоколадні» сувеніри та взяти участь в майстер-класах від професійних шоколатьє.

У програмі шоколадного свята:

  • Традиційний Шоколадний ярмарок;
  • майстер-класи від Львівської свічкової мануфактури;
  • «Дитяча шоколадна країна»;
  • чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер»;
  • художні шоколадні інсталяції — протягом всього заходу бажаючі зможуть помилуватися 5-метровим шоколадним млином, величезною 9-метровою коробкою цукерок, а для дітей на святі буде гуляти 3-метровий шоколадний ведмідь.

Взяти участь в змаганнях за кращого шоколатьє міста можуть всі бажаючі, хто впевнений у своїх надзвичайних кулінарних здібностях. На самому солодкому святі країни будуть тільки найсолодші емоції і враження!

Не пропустіть можливість насолодитися справжнім шоколадом і відзначити свято разом зі старовинним містом.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *