Константин Меладзе: Мне было пофиг, как я выгляжу, где отдыхаю, что ем. Вера Брежнева дала мне пенделя и разбудила интерес к иной жизни

  • Если бы в детстве я не заикался и не замкнулся из-за этого, может быть, не стал бы музыкантом.

  • У меня практически нет любимых песен. Я глубоко неуверенный в себе человек. По сей день регалии не заставили меня уверовать в свои силы.
  • Если Валере не нравится настроение песни, я просто ее уничтожаю. Хотя, конечно, переживаю сильно из-за этогоКогда мы взяли в «ВИА Гру»
  • Надю Мейхер, она не только не умела петь, она не могла разговаривать. Только рычала, огрызалась и плакала.
  • Я пожил в Москве и понял, что не могу там писать музыку в нужном качестве и количестве. Поэтому я уехал в Киев и в нем осел.
  • Не хочу никого обижать, но объективно наибольшего успеха из экс-«виагр» добилась Вера Брежнева. Она реально совершенно поразительный человек, самая красивая и сексуальная. Грандиозно ли она вышла замуж? Скорее, я грандиозно женился.

Музичний продюсер розповів, що не відразу став відчувати до Віри ніжні почуття

Костянтин Меладзе дав інтерв’ю про своє особисте життя. Продюсер згадав про те, якою була його перша зустріч з нинішньою дружиною – Вірою Брежнєвою. За його словами, коли він вперше побачив Віру, вона не справила на нього ніякого враження. Як багатьох кандидаток на місце в групі «ВІА Гра», Меладзе відправив Брежнєву на курси, де її повинні були навчити правильно, рухатися і співати. Раз в тиждень Костянтин відвідував заняття Віри і був шокований змінами в її образі.

«Я відвідував раз в тиждень ці заняття і дивився, як вона просувається. Ефект був просто вражаючий. Це можна порівняти з якимось мультиком, коли раз і за п’ять секунд виростає помідор. Те ж саме було і з Вірою. Через рік роботи в групі це була абсолютна зірка», – згадує Костянтин.

Музичний продюсер розповів, що не відразу став відчувати до Віри ніжні почуття пише prosvit.net.ua. За словами Костянтина, його не ранило весілля Брежнєвої з бізнесменом в 2006 році, тому що в той час він ще не був у неї закоханий. Роман, як стверджує продюсер, між ним та Вірою виник пізніше – вже після того, як у неї народилася дочка Сара.

Меладзе впевнений, що Віра була і залишається найбільш талановитою з усіх учасниць популярного колективу. «Не хочу нікого ображати, але об’єктивно найбільшого успіху з «екс-віагр» домоглася Віра Брежнєва. Вона реально абсолютно вражаюча людина, найкрасивіша і сексуальна. Грандіозно вона вийшла заміж? Швидше, я грандіозно одружився!» – каже Костянтин.

До слова, під час інтерв’ю Костянтин Меладзе відповів на питання про те, чи дружать його діти від першого шлюбу з спадкоємицями Віри Брежнєвої? Деякий час назад в мережі з’явилася інформація, що молодше покоління після розлучення тата не хоче йти на контакт з його новою дружиною. Меладзе не заперечує, що діти відчувають певні труднощі в спілкуванні, але Лія, наприклад, вже подружилася з Сарою. «Це все складно, звичайно. Було і буде складно. Ви знаєте, яка штука? Чим більше у тебе рідних: братів чи сестер, тим простіше тобі буде в дорослому житті. Я це по собі знаю», – розповів Меладзе.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *