В яких випадках мед небезпечний для здоров’я

Ізраїльські лікарі попереджають.

Моз Ізраїлю забороняє давати мед дітям до 1 року — через небезпеку ботулізму.

До честі провідних виробників меду в Ізраїлі, вони не пишуть на етикетках, що він корисний. Зазвичай обмежуються написом «чистий бджолиний мед» («дваш тіві тахор»). Але при цьому все ще є люди, які стверджують, що мед — оздоровчий засіб.

Їхні аргументи такі: мед не так калорійний, як цукор, — всього 304 калорії на 100 г проти 400 в цукру. Приписують йому антисептичні властивості, здатність загоювати рани, пригнічувати розмноження бактерій. Інші оспівують його нібито наявну здатність зміцнювати імунітет.Давайте розберемося.

По-перше, далеко не все натуральне корисно. Наприклад, бліда поганка цілком натуральна, а про її корисності для здоров’я можна посперечатися із заздалегідь відомим результатом.

З організму бджоли мед може потрапити патогенний мікроб клостридій ботулинум, що викликає у дітей смертельно небезпечну хворобу — ботулізм. Моз Ізраїлю забороняє давати дітям до 1 року мед — саме з цієї причини. У 2014 році в лікарні «Каплан» в Реховоті потрапив малюк у віці 7 місяців, хворий на ботулізм. Дитина перебувала в критичному стані.

Ботулізм розпочинається з «невинного» проносу і блювоти, потім вони змінюються запором із-за паралічу нервової системи кишечника. На наступному етапі з’являється двоїння в очах, важкість у фокусуванні погляду, падіння кров’яного тиску, проблеми з ковтанням. Ботулізм лікується введенням протиотрути, проте у важких випадках або при зволіканні з допомогою може закінчитися летальним результатом.

По-друге, якщо мед знищує бактерії, чому при хворобах бджіл доводиться застосовувати антибіотики?

Так, бджоли теж хворіють. У лютому 2012 року у Канаді вилучили з продажу ізраїльський мед з пасіки «Лінн», яка перебувала під контролем

всіх поженних органів, включаючи Раду по меду.

Канадці виявили там сліди антибіотиків з групи сульфаніламідів, які можуть бути небезпечними для людей з алергією на них. Власники пасіки «Лінн» тоді провели розслідування, запитали у канадців зразки з забракованої партії, але так і не отримали їх. Конкретний антибіотик до того часу в Ізраїлі вже 10 років як не застосовувався, мед з тієї партії в Ізраїлі не продавався. Історія так і залишилася загадкою.

По-третє, мед дуже калорійний і підвищує рівень цукру в крові. 304 калорії на 100 м – це чимало. Порівняно з м’ясом, наприклад, мед в 2 рази калорійніше. Ізраїльський діабетолог професор Ітамар Раз рекомендує істотно обмежити споживання меду з-за високого вмісту цукрів — глюкози і фруктози. Перший вид сильно підвищує рівень цукру в крові, а другий сприяє підвищенню рівня жирів у крові і провокує початок діабету II типу (діабету похилого віку).

У рекомендаціях до свята Рош ха-Шана моз Ізраїлю радить при проведенні традиційного ритуалу занурення яблука в мед обмежитися невеликою порцією. А в інший час року — знизити вживання солодкого в будь-якому вигляді, включаючи мед, силану (фініковий мед), кленовий сироп і кукурудзяний сироп.

По-четверте, токсикологи попереджають, що разом з нектаром бджола збирає з квітів і потрапили на них пестициди. До того ж отруйною може виявитися і нектар деяких квітів. У Новій Зеландії вже були випадки смертельного отруєння медом, в якому містився токсин тутин з нектару квітів місцевої рослини кориария («туту» на мові маорі).

Все сказане не означає, що треба негайно виключити мед з раціону. Але й занадто захоплюватися їм теж не варто.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *