США посилили фінансові санкції проти Росії

США посилили санкції проти російських банків та енергетичних компаній. Через конфлікт РФ з Україною їм ускладнили залучення фінансування.

Міністерство фінансів США в п’ятницю, 29 вересня, оголосило про посилення фінансових санкцій проти російських банків та енергетичних компаній через конфлікт Росії з Україною, передає агенція AFP. Американський мінфін скоротив термін погашення їхніх облігацій, якими дозволено торгувати американським особам та установам. Через це російським фінустановам, нафтовим і газовим компаніям було важче отримати довгострокове фінансування.

Для російських банків та фінансових команій термін погашення випущених після 28 листопада цінних паперів буде складати лише 14 днів, тоді як зараз він становить 30. Для енергетичних компаній термін погашення скоротили з 90 до 60 днів. Також заборонено продавати нові цінні папери, випущені російськими компаніями.

Ці санкції впливають на такі великі російські банки, як «Сбербанк», «Внешэкономбанк», «Росэксимбанк» та «ВТБ Банк», а також на енергетичні гіганти, включаючи «Газпром», «Лукойл» та «Транснефть».

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп 2 серпня підписав закон про розширення санкцій проти Росії. Серед іншого запроваджені обмежувальні заходи проти російського енергетичного сектора, в тому числі в Європі.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *