Муженко жорстко відповів Турчинову: звинуватити мене у вибуху арсеналу не вийде

Глава Генштабу заявив, що ті, хто кидають тінь сумніву на ЗСУ грають тільки на руку ворогам України. І натякнув, що глава армії — президент.

Глава Генштабу Віктор Муженко відповів секретаря РНБО Олександра Турчинова на звинувачення в халатності через пожежі і вибуху складів боєприпасів в Калинівці. Свою відповідь він розмістив на сторінці у Фейсбуці.

Муженко дав зрозуміти, що звинуватити його і Генштаб в події не вийде. Він також натякнув, що якщо армія винна, що випливає зі слів Турчинова, то винен і президент, як Головнокомандувач ЗСУ.

— … Про емоційному тлі нагнітання і істерики. Ворог нагадав, що йде війна. Головним об’єктом його атаки є Збройні Сили як основна опора національної безпеки України. Відразу з’явилися ті, які прагнуть підірвати боєздатність і цілісність Збройних Сил. Їх завдання збігається з ворожими… І на цьому тлі реалізувати свої політичні амбіції. Ці люди не розуміють, що ЗС стали іншими, -написав Муженко.

— Війна загартувала всіх — від солдата до генерала. Для тих, хто ще не зрозумів — звинуватити мене, моїх підлеглих у бездіяльності не вдасться. Призначити крайніх не вийде. Для управління Збройними Силами вибудувана чітка вертикаль з Верховним Головнокомандувачем на чолі. Тим часом Збройні Сили України з кожним днем ??міцніють і загартовуються.

Що сказав Турчинов

— Протягом цього року, під час знищення арсеналу в Балаклії, це і пожежа в Калинівці, ми втратили велику кількість боєприпасів. Країні завдано найбільший удар з початку війни. Удар по нашій обороні, удар по нашій боєздатності. І для мене принципово, саме так я поставив питання під час засідання військового кабінету, — це відповідальність, починаючи від начальника Генштабу і по всій вертикалі тих, хто відповідає за оборону нашої країни. Ми продемонстрували, що не можемо захистити наші стратегічні арсенали. Тому постає питання про якість захисту нашої країни, — заявив секретар РНБО.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *