Хакери «поставили на лічильник» провідні компанії світу

Група хакерів Phantom Squad загрожує влаштувати масову DDoS-атаку на сайти найбільших компаній світу.

Група хакерів Phantom Squad загрожує влаштувати масову DDoS-атаку на сайти найбільших компаній світу в разі, якщо їм не перерахують гроші до 30 вересня.

Як пише Bleeping Computer, зловмисники вимагають від кожної компанії по 0,2 біткоіна (близько 720 доларів). У разі якщо до 30 вересня гроші не надійдуть, ставка буде збільшена до 30 біткоінів.

Фахівці переконані, що це блеф і кіберзлочинців немає достатньої потужності для одночасного запуску стількох DDoS-атак.

Ситуація примітна масштабами вимагання. Зазвичай, зловмисники атакують невелике число жертв, але Phantom Squad розіслали свої погрози всім відомим компаніям. Експерти висловили сумнів, що автори загроз дійсно справжня Phantom Squad. Ця група відома тим, що любить зіпсувати настрій гравцям Xbox Live, PSN і Steam. Хакери неодноразово атакували ігрові сервіси в свята.

Експерти Radware відзначають, що здирницькі повідомлення майже ідентичні листам, які в липні 2017 року розсилала група, яка видає себе за відому Armada Collective. Тоді загрози виявилися абсолютно порожніми, але деякі компанії все ж вважали за краще заплатити.

Шахраї ще в 2016 році зрозуміли, що вигідніше видавати себе за представників інших, відомих угруповань, чиї імена вже розтиражували ЗМІ. Так, послідовники з’явилися в New World Hackers, Lizard Squad, LulzSec, Fancy Bear і Anonymous.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *