Синдром Рапунцель: 16-річна дівчина померла, з’ївши своє волосся

Юна англійка страждала небезпечним для життя розладом

Синдром Рапунцель, або тріпофагія – це нав’язливе поїдання волосся, що часто супроводжується його компульсивним вириванням на голові. Вперше про тріхофагію повідомив французький доктор М. Бодамант, коли в ХVIII столітті виявив волосяний ком у шлунку у 16-річного юнака.

Шістнадцятирічна англійка Жасмин Бівер також страждала цим рідкісним синдромом. Дівчина померла через інфекцію, викликану грудкою волосся в її шлунку.

6a358c6910d0d770711c2aa77e151d75

Фото: independent.co.uk

Подруга студентки Донна Маршалл розповіла, що юна британка роками жувала своє волосся. При цьому близькі вважали звичку Жасмин неприємною, але нешкідливою.

У підсумку в шлунку дівчини утворилася величезна виразка, викликана бактеріальною інфекцією. Вона «проїла» шлунок наскрізь і привела до летального порушення роботи внутрішніх органів.

«Жасмин так любила життя. З нею ніколи не було нудно, вона всіх примушувала посміхатися, навіть незнайомих людей. Жасмин завжди була готова допомогти тим, хто потребував допомоги, обійняти або запропонувати плече тим, у кого не склався день», – поділилася Донна Маршал.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *