Росія зійшла з розуму, це просто катастрофа. Кремль, схоже, почав готуватися до ядерної війни

Мирослав Гай, український волонтер і ветеран Антитерористичної операції на особистому Facebook-акаунті висловив свою думку щодо того, що в Росії були проведені «найбільші за її історію навчання з евакуації населення у разі ядерної війни».

Про це сповіщає prosvit.net.ua  з посиланням на  «Ukr.Media«.

«Аж надто величезний розмах вийшов заходів. Десятки тисяч людей, а може і більше, були відірвані від своїх робіт, справ. Величезні гроші були витрачені, а головне, на мою пам’ять це перша така евакуація», — зазначає він.

«Навіть під час Чеченських кампаній і захоплення школи в Беслані або Нордоста, такого не було. Внутрішнє чуття підказувало мені — тут щось не так. І ось стало все на свої місця завдяки військовим навчань Захід — 2017», — додає волонтер.

«На цих навчаннях РФ відпрацювала можливий сценарій нанесення ядерних ударів з використанням Ядерної Тріади. Були підняті стратегічні бомбардувальники, Північний флот, атомні підводні човни та проведено пуск балістичної ракети з ураженням умовної мети на Камчатці. Тепер стає ясними евакуація міст.

Це не телефонний тероризм був. РФ провела найбільші за її історію навчання з евакуації населення у разі ядерної війни. А хибні мінування, тільки прикриття і «объяснялка» для населення. Вони перевіряють готовність служб. Ми маємо справу з небезпечними божевільними, які реально готуються до повномасштабної війни і судячи по всьому — ядерної», — резюмував Гай.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *