У поліції розповіли подробиці жорстокого зґвалтування дівчинки на Коломийщині

У поліції розповіли подробиці жахливої трагедії, яка трапилася на Коломийщині. Як повідомлялося, 19 вересня чоловік жорстоко зґвалтував 11-річну дівчинку.

Як повідомляє  заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Ігор Баб’юк розповів, що трагедія сталася у Нижньому Вербіжі поблизу Коломиї.

Дитина зі школи йшла додому по дорозі через міст. Невідома особа, чоловік 25-26 років, затягнув її в кущі попри дорогу і зґвалтував. В той день був дощ, багато слідів змило. Але було виявлено скотч, яким закрив рот, щоб дитина не кричала, і ліки від грипу, з яких зробили відбиток, – розповідає Ігор Баб’юк. – Коли ми почали опрацьовувати село, з’ясувалося, що дана особа чекала на сходах біля місцевого клубу, пив воду, спостерігав за людьми, які рухалися по дорозі. На місці, де він очікував, було знайдено пляшку з водою, з якої також зняли відбитки”.

За словами Баб’юка, зі слів дівчинки було складено фоторобот підозрюваного. Також стало відомо про елементи прапора іноземної держави на одязі підозрюваного.

“Розпочали пошуки. Знайшли магазин, де розповіли, що чоловік, років 25-26 купував саме такий скотч. Почали перевіряти найближні села. 21 вересня у Спасі затримали чоловіка, який підходив за описом. 1997 року народження, уродженець іншої області, але тривалий час жив з мамою та вітчимом на Прикарпатті. В нього було вилучено ліки, взуття, на кишені джинсів був прапор Великобританії”, – розповів поліціянт.

Сьогодні підозрюваному буде обиратися міра запобіжного заходу.

У затриманого явні візуальні ознаки розумового відхилення. Він, так би мовити, неповноцінний. Злочин планував заздалегідь. 18 вересня увесь день він вишуковував жертву, але поодиночно діти не йшли. Поїхав в інше село де і знайшов жертву, – розповідає Ігор Баб’юк. – На пошуки злочинця було задіяно понад 120 правоохоронців”.

Затриманий чоловік розповів, що йому сподобалось, що все вийшло, і якби його не знайшли, він би продовжував.

“Громадськість, люди дуже допомогли нам. Зокрема, одне з повідомлень нам допомогло вийти на злочинця. У нас нерозкритих зґвалтувань немає. Ми розповсюдили інформацію про нього по сусідніх областях, будемо перевіряти, чи були вчинені аналогічні злочини. Щоправда, звернень не було. Він несудимий”, – розповів Баб’юк.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *