Точка Сань Інь-Цзяо — секрет жіночого здоров’я і молодості

Щоб протистояти віку, підтримувати молодість, жінкам необхідно взяти на озброєння точку Сань Інь-Цзяо.

Секрет прекрасної форми простий – намагатися завжди перебувати в гарному настрої, їсти просту їжу, більше рухатися, спати досхочу … і кожен день стимулювати точку Сань Інь-Цзяо, не менше 10 хвилин на кожній нозі. Можна продавити пальцем, можна простукувати масажним молоточком.

Щоб протистояти віку, підтримувати молодість, жінкам необхідно взяти на озброєння точку Сань Інь-Цзяо. Ефект буде ще помітніше, якщо поєднувати масаж точки Сань Інь-Цзяо з масажем інших точок, які сприяють поліпшенню функції яєчників.

Точка Сань Інь-Цзяо — секрет жіночого здоров’я і молодості»

Точки Сань Інь-Цзяо розташовані на внутрішній стороні гомілок обох ніг. Якщо покласти чотири складених разом пальці долоні мізинцем до центру кісточки на внутрішній стороні гомілки, це відстань дорівнює 3 цуням, сань Інь-Цзяо знаходиться безпосередньо кзади від великої гомілкової кістки. Чому ж ця точка так важлива для жіночого здоров’я?

1. Регулює місячні, шкіра без плям, зморшок, прищів

В точці Сань Інь-Цзяо перетинаються канали печінки, нирок і селезінки. Селезінка відповідає за виробництво і просування крові і ци, печінка відповідає за зберігання крові, нирки дають крові початкову енергію. Якщо крові і ци в тілі жінки достатньо і немає застійних явищ крові, то місячні приходять регулярно, без затримок.

Плями, прищі, зморшки насправді пов’язані з регулярністю місячних. Якщо кожен вечір стимулювати точку Сань Інь-Цзяо, це допоможе відрегулювати менструальний цикл, відсунути термін настання клімаксу, забути про проблемній шкірі. Але отримати такий ефект неможливо за один сеанс.

Потрібно постійно робити масаж точки, і через певний період часу (не раніше, ніж через місяць), ви побачите результат на своєму обличчі. За 1-2 дні результатів не досягнеш. Крім того, однією з причин розлади менструального циклу є згасання функції яєчників. Тому крім масажу точок Сань Інь-Цзяо слід зайнятися оздоровленням яєчників.

2. Зміцнює м’язи обличчя, запобігає в’ялість шкіри

Китайська медицина вважає, що селезінка відповідає за м’язи, еластичність м’язів визначається станом селезінки.

Якщо завдавати шкоди діяльності цього органу, це неминуче проявиться в’ялістю м’язових тканин обличчя і всього тіла.

Якщо після сорока років жінка все ще має бажання протистояти силі земного тяжіння, запобігти провисання м’язів обличчя, грудей, живота, крім збалансованого своєчасного харчування необхідно ще щовечора масажувати точки Сань Інь-Цзяо.

3. Виліковує від статевої холодності

З причини постійного стресу, або з-за нездорових звичок може виникнути статева холодність. Не відчуваючи ѕекѕуального бажання жінка не тільки позбавляє себе багатьох радостей життя, це впливає на взаємини в родині, нерідко призводить подружжя на межі розлучення.

Точка Сань Інь-Цзяо — точка для заповнення ци і крові, що в свою чергу допомагає позбутися від статевої холодності, відродити романтичні відносини. Масаж точки Сань інь-Цзяо допомагає позбутися від статевої холодності, підвищити ѕекѕуальное бажання, поліпшити якість подружніх відносин.

4. Стимулює діяльність матки і яєчників.

Для підтримки здоров’я головного органу, що відповідає за молодість жінки – яєчників, крім точки Сань інь-Цзяо можна вдатися до масажу інших активних точок. Найважливіші для цього точки – Сюе Хай (SP10), Лю Фу (K17), Чжао Хай (K16), які знаходяться на внутрішній стороні ноги і розташовані в нижній частині живота точки Гуань Юань (RN4), Ци-Хай (RN6), Шень Цюе (RN8). Якщо продавлювати ці точки щодня, це буде стимулювати діяльність яєчників, допоможе зберегти молодість.

Центральні канали – Жень Травень (Переднесерединний канал), Ду Травень (задньосерединний канал) починаються в нижній частині живота, в області розташування матки та яєчників. Преднесрединий канал відповідає за циркуляцію крові. Задньосерединний канал відповідає за звернення ци.

Масаж точок в нижній частині живота буде стимулювати діяльність матки і яєчників, активізувати рух енергії по чудесним енергетичних каналах. Якщо енергії в каналах досить, шкіра гладка, здорова, сон глибокий, шкіра і м’язи підтягнуті без ознак в’ялості. Тому фахівці по жіночому здоров’ю пропонують починати піклуватися про свою зовнішність зміцнюючи матку і яєчники.

Як часто можна впливати на точку Сань інь-Цзяо?

Масажуйте точку регулярно або тоді, коли ви відчуваєте в цьому необхідність. Вплив краще проводити великим пальцем, він найсильніший. Не варто дуже старатися, не то одержите синець. Точка досить болюча, знайдіть прийнятну для вас силу впливу. Точку можна припікати полиновими сигарами.

Точка Сань Інь-Цзяо

З довідника по активних точках:

Дія:Стимулює селезінку і шлунок, виводить вогкість, гармонізує стан печінки, тонізує нирки. Регулює менструальний цикл у жінок. Покращує діяльність нижнього обігрівача (кишечнику). Сприяє сечовиділення. Стимулює статеву систему. Заспокоює нерви. Пом’якшує больовий синдром.

Застосовується:при болях в нижній частині живота, здуття і урчании в животі, розлад стільця, хворобливих менструаціях, нерегулярному менструальному циклі, маткових кровотечах, білях, опущенні матки, імпотенції, енурезі, болі в зовнішніх статевих органах, набряках, грижі, м’язової атрофії, порушення рухової функції, параліч нижніх кінцівок, головний біль, запаморочення, безсоння.

Сань Інь-Цзяо є виключно важливою акупунктурної точки. Особливо ефективна як гармонізує точка. Тобто, якщо десь намітився дисбаланс, впливаючи на точку можна домогтися гармонізації стану, незалежно від того, надлишок і недолік став причиною дисбалансу.

Ця властивість, а також сильний вплив на три іньських органу стало причиною популярності точки при лікуванні багатьох недуг.

Головна роль точки– гармонізація всіх функцій селезінки. Селезінка відповідальна за рух ци і крові в організмі, а ще за те, щоб «утримувати речі на своїх місцях» — тобто за те, щоб органи нахдились на визначених місцях, кров циркулювала по артеріях і венах і т. д.

Крім того точку застосовують для лікування таких неполадок травної системи, як неповне перетравлення їжі, пронос, відчуття переповнення у животі, бурчання і ін.

Точку використовують для нормалізації стану недостатності крові, з-за нездатності селезінки забезпечити кров достатньою кількістю ци, що проявляється серцебиттям, затуманиванием зору, запамороченням, хворобливими менструаціями…

Застосовують при нездатності селезінки «утримувати речі на своїх місцях», що проявляється матковою кровотечею, опущенням матки, грижами.

Слабка селезінка робить організм схильним вогкості, іноді з підвищенням температури або застудою, що проявляється відчуттям важкості у всьому тілі, кінцівках, особливо в нижній частині живота, що нерідко супроводжується проносами або белями у жінок.

Всі три ножних іньських каналу проходять в області геніталій. Тому точку часто застосовують для лікування дисгармонії в цій області, включаючи гінекологічні проблеми, болі в області зовнішніх статевих органів. Ця точка застосовується для стимуляції пологів, тому її ні в якому разі не слід застосовувати під час вагітності, щоб не викликати викидень.

Сань Інь-Цзяо важлива точка для лікування ѕекѕуальних розладів як у жінок, так і у чоловіків. Її використовують для лікування болю, спазмів, імпотенції, передчасної еякуляції, нав’язливих ѕекѕуальних бажань.

Більшість урологічних розладів, таких як утруднене сечовипускання, нічне нетримання сечі теж лікують з використанням цієї точки.

Але й цим не обмежується сфера застосування точки. Часто цю точку використовують для лікування безсоння. Це пояснюється тим, що селезінка відповідальна за перетворення і просування Ци.

Всі стану дисбалансу енергій, викликані недоліком ци або нестачею крові і ци в якихось частинах організму так чи інакше пов’язані з селезінкою. І для стимулювання діяльності селезінки впливають на найважливіші точки каналу селезінки, однією з яких і є точка Сань Інь-Цзяо.

Одним з основних постулатів китайської медицини є те, що всі органи і системи організму взаємопов’язані. І центром цієї системи є селезінка – орган, який відповідає за виробництво «рушійної сили» організму – ци.

Точка Сань Інь-Цзяо – найважливіша точка для регулювання діяльності селезінки, і не тільки для того, щоб селезінка успішніше виконувала свої функції, але і для гармонізації її взаємодії з іншими органами.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *