Індонезійське село раз на рік перетворюється в живе місце жахів

Жителі викопують з могили своїх померлих родичів.

Індонезійська село раз на рік під час фестивалю врожаю перетворюється на місце, де було б непогано знімати фільм жахів про ожилих мерців. Саме в цей день жителі викопують своїх померлих родичів, щоб привести трупи в порядок.

Жителі племені Торанжа, які живуть на півдні індонезійського острова Сулавесі, знаходяться в дуже тісних і незвичайних відносинах з мертвими — вони тримають муміфіковані тіла померлих родичів у своїх будинках протягом декількох тижнів, а іноді навіть років, перш, ніж їх ховати.

Але навіть після того, як їх закопують, пише ЗМІ їм не судилося довго перебувати в землі, адже живі викопують їх, щоб оновити зачіску і одяг.

Один з жителів розповів, що в цьому ритуалі немає жалоби, а навіть навпаки — жителі щасливі возз’єднатися зі своїми померлими близькими. Вони вірять, що у відповідь на хороше ставлення до мертвих вони отримують хороший урожай. Коли обряд підходить до кінця, жителі приносять в жертву буйволів та свиней, щоб покійники спокійно добралися до небес.

Точно невідомо, з яких часів існує цей культ, оскільки це плем’я освоїло писемність лише на початку 1900-х років. Тим не менш вуглецевий аналіз останків говорить про те, що традиція сходить до 800 році нашої ери, а може і до більш ранніх часів.

Згідно древнім традиціям, люди цього племені не вважаються мертвими, поки їх не поховають. До цього тіло вимочується у формальдегіді і зберігається в будинку. За ним доглядають так, немов людина просто сильно хворий. Домочадці розмовляють з трупом, миють його, перуть одяг і навіть приносять йому їжу й цигарки.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *