Росія може відмовитися від підписання декларації США про реформу ООН

Таке припущення зробив Василь Небензя, який є в даній організації постпредом РФ.

Росія може відмовитися підписувати підготовлену США декларацію, в якій йдеться про реформу ООН. Таке припущення зробив Василь Небензя, який є в даній організації постпредом РФ.

Політик зазначив, що ряд ідей, викладених Вашингтоном у цій декларації, не відповідають пропозиціям генсека ООН, але, в теж час, продовжив Небензя, з допомогою декларації ООН не змінити і реформу в ній не провести.

Далі Василь Небензя повідомив, декларація, яку підготували в США, це документ країн, у яких є схожі погляди на те, якою повинна стати реформа ООН, а не інструкція, як повинен діяти генсек цієї організації.

Дипломатом було підкреслено, ООН необхідно реформувати, але це повинно стати результатом міжурядових процесів.

Адміністрація Трампа анонсувала, президент США має намір 18 вересня зустрітися зі світовими лідерами, щоб обговорити з ними реформу ООН. ЗМІ повідомляють, запрошення на цю зустріч буде отримано тими державами, які підпишуть підготовлену Вашингтоном декларацію, що закликає генсека організації до початку ефективних змін.

Дональд Трамп має намір присвятити свій виступ на Генасамблеї ООН необхідності проведення у ній реформ. Володимир Путін на цей захід не поїде. Запрошення на зустріч, присвячену необхідності змін в організації, він, за відомостями з його адміністрації, також не отримував.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *