Для боротьби з КНДР у США є військовий варіант але він не пріоритетний — радник президента США

Посол США в ООН Ніккі Хейлі повторила риторику МакМастера, хоча Вашингтон продовжує наголошувати, що переважний рішення кризи — це дипломатія і санкції.

У США є військовий варіант боротьби з Північною Кореєю, але він не кращий.

Про це заявив радник президента США з нацбезпеки Герберт МакМастер на брифінгу в Білому Домі, передає Reuters.

За його словами, США швидко втрачають терпіння в спробах знайти дипломатичне вирішення проблеми ядерної і ракетної програм Північної Кореї.

«Для тих, хто говорив про відсутність військового варіанту, є військовий варіант», — сказав він, додавши, що це не буде кращим вибором адміністрації президента Дональда Трампа.

Посол США в ООН Ніккі Хейлі повторила риторику МакМастера, хоча Вашингтон продовжує наголошувати, що переважний рішення кризи — це дипломатія і санкції.

«Ми бачимо, що вони продовжують провокувати, вони залишаються безрозсудними і в цей момент Рада Безпеки не дуже багато може зробити…», — сказала Хейлі.

«Так що, кажучи це, у мене немає ніяких проблем з тим щоб передати це (міністру оборони США) генералу Мэттису, тому що я думаю, що у нього багато варіантів», — заявила Хейлі.

Як повідомлялося, КНДР в п’ятницю здійснила черговий ракетний пуск.

Учасники позачергового засідання Радбезу ООН, скликаної за фактом останнього випробування, виступили з вимогою від Північної Кореї припинити «провокаційні» запуски ракет, але утрималися від введення нових санкцій.

Перед цим, 3 вересня Північна Корея заявила про випробування водневої бомби, яку можна встановити на балістичну ракету.

11 вересня Рада Безпеки ООН схвалив нові санкції відносно КНДР.

Документ передбачає повну заборону на ввезення з Північної Кореї текстильної продукції, а також обмежує продаж Пхеньяну нафтопродуктів двома мільйонами барелів на рік.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *