Реформа освіти: скандальний закон відправлять на експертизу

Перевіряти закон будуть в Раді Європи

Україна готова відправити на експертизу до Ради Європи закон «Про освіту», який викликав великий резонанс в деяких країнах через особливості навчання в школах нацменшин. Це дозволить підтвердити відсутність порушень міжнародних зобов’язань.

Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, передає prosvit.net.ua  з посиланням на «Укрінформ«. Перевірка торкнеться мовної статті закону.

 

«Ми готові до Ради Європи надати цю статтю закону для експертизи з приводу того, що ця стаття не порушує ті міжнародні зобов’язання, які взяла на себе Україна», — розповіла міністр.

Він додала, що реформування направлено на розширення використання української державної мови в системі освіти. Гриневич сказала, що Україна готова працювати в спільно з робочими групами та проводити консультації з мовного питання з країнами-партнерами.

Міністр уточнила, що не знає, скільки часу займе проведення експертизи і коли будуть готові висновки. Але це, за її словами, не повинно відобразиться на процесі проведення реформ. У той же час, Гриневич сподівається, що президент Петро Порошенко поставить свій підпис на законі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *