Чому британським школяркам заборонили носити спідниці?

Основним аргументом на користь цього нововведення викладачі вважають «повага до трансгендерних учням і зниження кількості скарг на носіння занадто коротких спідниць»,

Основним аргументом на користь цього нововведення викладачі вважають «повага до трансгендерних учням і зниження кількості скарг на носіння занадто коротких спідниць», передає.

Дискусія про те, чи потрібна шкільна форма, в багатьох країнах закінчується її введенням. Але в найближчому майбутньому головною проблемою форми може стати не наявність або відсутність, а зміна правил її носіння на догоду чому б то не було.

Початок покладено: Priory School в містечку Льюес, Східний Сассекс, Англія, заборонила ученицям носити в школу спідниці, бажаючи зробити форму гендерно нейтральною.

На сайті школи повідомляється, що новий варіант форми «був розроблений у відповідь на безліч прохань і пропозицій з боку батьків, учнів та персоналу школи».

Новий комплект шкільної форми складається з сірих штанів, білої сорочки, темно-синього джемпера і сріблясто-синього краватки. Цікаво, що тепер усунено гендерна нерівність та носіння краваток: раніше їх одягали тільки хлопчики, а тепер повинні носити всі без винятку.

Старший викладач школи Тоні Сміт пояснив журналістам, що це зміна покликане усунути будь нерівність і знизити кількість нападок. «Інший аргумент: у нас є декілька учнів-трансгендерів, і для них важливо носити форму „правильного“ підлоги».

З нововведенням згодні далеко не всі батьки і діти. Одна з мам сказала так: «Моя дочка заявила, що у неї є стать, ця підлога — жіночий, і бути гендерно нейтральною при наявності підлоги — образа, тому що вона пишається тим, що народилася дівчинкою».

Чим закінчиться ця історія — поки невідомо, але вона в Британії не єдина. В іншій школі в перший же навчальний день з занять вигнали близько 150 учнів, обувшихся в тенісні туфлі: на них було три пари дірок більше, ніж належить за статутом. А в червні близько 30 хлопчиків зі школи в Ексетері прийшли на заняття в білих спідницях замість сірих штанів. Так вони висловили протест проти шкільних правил, що забороняють носити шорти навіть у літню спеку. Їх вимогу було задоволено.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *