Приголомшливі теорії, які відкривають світову історію з іншого боку

У сучасному світі на кожну відому подію існує офіційний погляд. Чи впевнені ви, що він на 100% правдива?

Спеціально для вас ми зібрали альтернативні теорії відомих подій, які хоч і не претендують на правду в останній інстанції, але все ж могли вплинути…

Версія загибелі «Титаніка»

Титанік з самого початку був несправний. У Мережі поширені фотографії, на яких видна чорна пляма на місці вугільного бункера. Крім того, в одному з інтерв’ю кочегар корабля Джонні Діллі розповів, що на Титаніку палала п’ятиденна пожежа, з-за якої розпечена стіна не витримала зіткнення з айсбергом.

Події 11 вересня були задумані для прийняття антитерористичного закону

Творці фільму «Дух часу» стверджують, що вересневий теракт був задуманий владою, щоб прийняти «Патріотичний акт», що дозволяє проводити таємні обшуки в будинках, прослуховувати телефони і читати електронну пошту будь-якого підозрюваного.

Не менш дивними вам здадуться і наступні факти…

Вчені помиляються з приводу Єгипту

Вчені досі не знають, коли були побудовані основні визначні пам’ятки Єгипту. Приміром, в 1857 році в Гізі були знайдені відомості, в яких фараон Хефрен наказує своїм підлеглим відреставрувати Великого сфінкса, а не побудувати.

Трою знайшли заради сенсації

Вважається, що Троя розташовувалася на турецькому пагорбі Гіссарлик, а виявив древнє місто археолог Генріх Шліман. Існує, однак, і альтернативна теорія, згідно з якою Шліман просто хотів зробити сенсацію: підібрав відповідні за розміром античні руїни і сам закопав там посудину з купленими заздалегідь коштовностями. Саме тому «скарб Пріама» тоді не прийняв жоден музей світу.

Напад на Перл-Харбор бу провокацією США

Рузвельт розумів, що змінити хід війни можна тільки втрутившись у неї, проте громадськість в США думала інакше. Тоді президент ультиматумом «Нотою Халла» спровокував Токіо здійснити напад першими. Про те, що Рузвельт заздалегідь знав про атаку свідчить хоча б те, що авіаносці перед нападом вийшли з бази.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *