Міноборони озвучило нові зарплати військових у зоні АТО

Військовим, які служать в зоні АТО, підвищили мінімальну зарплату.

Мінімальна зарплата українських військових, які проходять службу в зоні АТО на Донбасі, з 1 вересня становить 17 тисяч гривень, передає prosvit.net.ua Про це на брифінгу повідомив заступник начальника департаменту фінансів Міноборони Сергій Галінський.

«7 тис. грн — це основне грошове забезпечення, 10 тис. грн – це доплата, вона починається, коли солдат провів в АТО повний місяць. Крім того, якщо солдат безпосередньо брав участь у бойових діях або збив техніку противника, виплачується додатковий бонус», — заявив чиновник.

Він також додав, що військовослужбовці ВДВ і морської піхоти отримують зарплату вище, ніж рядові військовослужбовці інших підрозділів ЗСУ.

У Міноборони, за словами Галінського, достатньо коштів для відновлення озброєння і військової техніки, підготовки військ, утримання та вдосконалення систем зв’язку.

«На даний момент заборгованості з виплати винагород немає. У 2016 році ми витратили на винагороди учасникам АТО 1,9 млрд грн, а за 8 місяців поточного року — 2,2 млрд грн», — зазначив Галінський.

Джерело Ukr.Media.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *