14-річний підліток став головою департаменту «Зовнішекономбанку»

лава «Зовнішекономбанку» Сергій Горьков повідомив, що 14-річний учень школи-інтернату №16 міста Москви Микита Мусалов призначений співкерівником департаменту у Центрі компетенцій з блокчейну, передає prosvit.net.ua.

За словами керівника «Зовнішекономбанку», Микита Мусалов вже у вівторок вранці як співкерівник нового департаменту тінейджерів, візьме участь у матчі. Відділ входить в Центр компетенцій з блокчейн-технологій. Горьков уточнює, що в держкорпорації його називають блокчейн-комуною (від англ. communication – взаємодія).

Глава «Зовнішекономбанку» заявив, що в департаменті будуть працювати підлітки 14-17 років. Головним завданням Центру стане розвиток інноваційних технологій навчання їм, їх популяризація та впровадження в роботу державних організацій. Також на базі департаменту організовують свою діяльність одні з лідерів у створенні блокчейн-платформ — компанії Ethereum і Exonum.

Окрім цього, додав Сергій Горьков, «Зовнішекономбанк» планує відкриття ще кількох Центрів, які стануть займатися питаннями квантової фізики і конвергентних технологій. На думку керівників держкорпорації, підлітки зможуть внести нові думки і нові підходи у реалізації інноваційних проектів та блокчейн-технологій.

Джерело Ukr.Media

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *