Меркель провела паралель між анексією Криму та поділом Німеччини

Заходу не можна йти на мовчазну згоду з анексією Криму Росією, вважає канцлерка Німеччини Анґела Меркель. Як приклад вона наводить ситуацію з поділом Німеччини у ХХ столітті.

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) виступає категорично проти того, щоб змиритися з російською анексією Криму Росією.

 Меркель провела історичну паралель між ситуацією навколо Криму та поділом Німеччини в другій половині ХХ століття. «Що сталося б, коли б тоді з нами в НДР (Східній Німеччині. — Ред) так само повелися, мовляв, Зрозуміло, що Німеччина залишиться поділеною, тут нічого не змінити? — сказала вона. — Гадаю, те, що тоді знайшлися люди, готові впродовж всього життя дотримуватися чогось (переконання у необхідності об’єднати Німеччину. — Ред), було виявом мужності».

Нагадаємо, на початку серпня голова Вільної демократичної партії (ВДП) Крістіан Лінднер заявив, що анексію Криму Росією слід сприймати як «тривале тимчасове явище». На його думку, таке ставлення Заходу уможливило б пошук компромісів з Москвою в інших сферах.

Згідно з останніми опитуваннями, ВДП має достатню прихильність серед виборців, щоб потрапити до Бундестагу в результаті парламентських виборів. Партію вважають традиційним союзником християнських демократів, яких зараз очолює Меркель. В історії ФРН  Голосування відбудеться 24 вересня цього року.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *