Загиблий громадянин Грузії від вибуху авто в Києві був пов’язаний з чеченським криміналом

Загиблий від вибуху авто в Києві Тимур Махаурі був засуджений в Україні і мав зв’язки з чеченським криміналітетом.

Загиблий в результаті вибуху автомобіля біля Бессарабського ринку в центрі Києва був громадянином Грузії і пов’язаний з кримінальними чеченськими колами.

Про це директор Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко сказав журналістам на місці вибуху.

Він сказав, що загиблий є громадянином іноземної держави. Також, як сказав представник МВС, загиблий не був політиком.

«Ця особистість досить відома в кримінальних колах, його звати Тимур Махаурі. Він громадянин Грузії. Він мав стійкі зв’язки з різного роду чеченськими колами», — зазначив Шевченко.

«Він також затримувався і притягувався до відповідальності в цьому році у нас в Україні, але уклав угоди зі слідством і визнав свою провину і отримав умовний термін…», — додав Шевченко.

Прес-секретар уточнив, що тоді цю людину звинувачували в незаконному зберіганні зброї. Шевченко додав, що загиблий взимку в Україні під час кримінального провадження отримав підозру, обвинувальний акт, і в суді визнав свою провину і пішов на угоду зі слідством.

«Отримав п’ять років з трьома роками відстрочки згідно з нормами нашого КПК», — сказав Шевченко.

Також він підтвердив, що взимку у цієї людини було вилучено посвідчення, в якому говорилося, що він нібито був бійцем батальйону імені Шейха Мансура. При цьому Шевченко додав, що очевидно, це формування не було офіційним. Представник МВС сказав, що слідчі дії повинні визначити, в яких стосунках перебували всі троє пасажирів вибуху машини, однак він припустив, що вони могли мати родинні зв’язки.

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 8 вересня, у Києві біля Бессарабського ринку (вул. Велика Васильківська) стався вибух легкового автомобіля. В результаті вибуху загинула одна людина.

«Зараз підтверджено загибель однієї людини. Поранена жінка. З дитиною все гаразд, наскільки мені повідомили», — повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Пізніше в поліції Києва повідомили, що жінці, яка постраждала в результаті вибуху, відірвало ногу. Поліція розслідує інцидент за статтею «умисне вбивство».

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *