Єврокомісія не знайшла «заморожені» кошти Януковича

Адвокати екс-президента зробили заяву.

Єврокомісія та члени Євросоюзу не виявили заморожених коштів екс-президента України Віктора Януковича. Про це заявляє адвокатська компанія Joseph Hage Aaronson LLP. Прес-реліз компанії виклав на своїй сторінці у Facebook прес-секретар Олександра Януковича, сина колишнього президента України.

«У відповідності зі статтею 8 Постанови Ради (ЄС) № 208/2014, яким були введені санкції Європейського союзу проти колишнього президента Януковича, держави-члени ЄС та інші повинні були негайно повідомити Єврокомісії будь-яку і всю інформацію, яку вони мали про засоби і економічні ресурси, які належать або контролюються президентом Януковичем, які були заморожені згідно з постановою…

Незважаючи на те, що пройшло 3,5 роки з моменту введення санкцій і всупереч згаданого вимоги про подання відомостей, Європейська комісія на сьогоднішній день офіційно підтвердила, що вона не отримала у відповідності з цією статтею ніякої інформації про грошови засоби або економічні ресурси, які належать або контролюються Президентом Януковичем, які були заморожені в результаті санкцій ЄС», – йдеться в повідомленні.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *