Екс-радник Путіна, який передбачив анексію Криму, анонсує нову фазу

Це ідеологія об’єднання найбільшого в світі народу або роз’єднаної нації.

Дії Володимира Путін пояснюються кінцевою метою — прагнення до возз’єднання роздробленого російського народу. Про це на форумі в польській Криниці заявив колишній радник російського президента Андрій Ілларіонов.

Слід зазначити, що взимку 2014 року Ілларіонов озвучив прогноз про плани Москви після закінчення Олімпіади возз’єднати з РФ як мінімум Крим. Це передбачення Ілларіонова тоді фактично збулося.

Тепер же в Польщі він заявив, що об’єднання російського народу вже відбувається в Україні, а нова фаза почнеться в Білорусі разом з навчаннями «Захід-2017».

«Це ідеологія об’єднання найбільшого в світі народу або роз’єднаної нації, російської нації. З погляду Володимира Путіна, є російська нація, але нема ні білорусів, ні українців, це головне завдання… — об’єднати окремі гілки великого російського племені під владою одного князя.

Ідеологічна формула єдиної російської нації, єдиного російського народу була висунута у виступі Володимира Путіна на освітньому форумі для молоді «Таврида» в Криму пару тижнів тому. Відповідно до якої, чотирма найважливішими компонентами єдиної російської нації, єдиної російської держави є спільний ринок, єдина мова, єдина релігія і влада князя.

Оскільки ця ідеологія була вже практично застосована по відношенню до України, але на цьому не закінчується, залишається найбільший, ласий шматок — братська Білорусь, і питання на порядку денному стоїть саме таким чином», — заявив Ілларіонов.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *