Компанія Jaguar створила «розумне» кермо

У Jaguar розробили знімне кермо з штучним інтелектом.

 Концепт покажуть на виставці Jaguar Land Rover Tech Fest в Лондоні 8-10 вересня.

Пристрій під назвою Jaguar Sayer являє собою овал з полірованого металу з двома інформаційними дисплеями і голосовим управлінням. Свою назву кермо майбутнього отримав на честь легендарного дизайнера Малькольма Сайера, який працював над D-Type, E-Type і XJS.

Першим автомобілем, на який встановлять Sayer, стане концепт-кар Future-Type. Створений він для демонстрації можливостей автономних транспортних засобів, які з’являться на дорогах після 2040 року.

Штучний інтелект керма, який може бути використаний як особистий помічник, запише розпорядок дня власника і нагадає про майбутню зустріч і будь-якому іншому невідкладному справі. Він зможе передбачати, коли автомобілю необхідно під’їхати до будинку власника або запропонувати водієві «двайверский» маршрут, за яким він зможе промчати, узявши керування на себе.

В майбутньому знімне інтелектуальне кермо можна буде встановлювати на різні транспортні засоби, наприклад, спортивне купе, седан або кросовер. При підключенні Sayer всі збережені дані (налаштування аудіосистеми, положення крісел, маршрути навігаційної системи) будуть застосовані до чергового автомобіля. Дозволяючи змінювати транспортний засіб в залежності від поставленої задачі, розробка кампанії Jaguar в майбутньому стане справжньою знахідкою для каршерингових сервісів.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *